Криворізька гімназія № 91

 





Гордість гімназії

 

 

                                                                                 

УЧНІ  КГ № 91 – ПЕРЕМОЖЦІ  ІІ ЕТАПУ  ( районний тур,міський   тур) Всеукраїнських учнівських олімпіад  у 2019/2020 навчальному році

Предмет

Районний тур

Міський  тур

 ПІБ учня- переможця

Клас

Резуль-

тат

 ПІБ учителя

ПІБ учня- переможця

Клас

Резуль-

тат

 ПІБ учителя

Географія 2

Єфименко  Максим  Станіславович

Приходько  Ольга Володимирівна 

10

11

ІІ

ІІІ

Мосолова  Н.М.

Слободенюк  Н.В.

ПРИЗОВИХ МІСЦЬ НЕ ВИБОРОЛИ

Українська мова та література,

5

Галєєва Анна Дмитрівна

Чорна Каріна Сергіївна

Пукас Валерія Євгенівна

Лавриненко Станіслав Євгенович

Рябенко  Діана  Олександрівна

9

9

10

10

11

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Власик  Л.О.

Свічкарьова Т.В.

Власик  Л.О.

Власик Л.О.

Помазан  Л.І.

Пукас Валерія

Лавриненко Станіс.

Рябенко  Діана 

10

10

11

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Власик  Л.О.

Власик  Л.О.

Помазан  Л.І.

Хімія

5

Воробейчик  Станіслав  Олегович

Ліпін  Олександр Іванович

Лавриненко Станіслав Євгенович

Рябенко  Діана  Олександрівна

Горбань Олександра  Василівна

8

8

10

11

11

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Косяк Т.С.

Косяк Т.С.

Косяк Т.С

Сагула Н.В.

Сагула Н.В.

Ліпін Олександр

Горбань Олександра 

8

11

ІІІ

ІІІ

Косяк Т.С

Косяк Т.С.

 

Історія 1

Білий Ярослав Андрійович

9

І

Булгакова  В.А.

Білий Ярослав

9

І

Булгакова  В.А.

Фізика

2

Лавриненко Станіслав  Євгенович

Воробейчик  Станіслав  Олегович

10

8

ІІІ

ІІІ

Різниченко Т.О.

Різниченко Т.О.

ПРИЗОВИХ МІСЦЬ НЕ ВИБОРОЛИ

Англійська мова

4

Саєнко  Микита  Ігорович

Козлов  Ростислав  Романович

Чубенко  Вікторія  Сергіївна

Задорожня Тетяна Віталіївна

9

10

11

11

ІІ

І

ІІ

ІІІ

Лященко  О.Є.

Новікова Г.М.

Вовк  Р.С.

Новікова Г.М.

ПРИЗОВИХ МІСЦЬ НЕ ВИБОРОЛИ

Математика

7

Воробейчик Станіслав  Олегович

Журба  Поліна  Геннадіївна

Суховецький  ЄгорМиколайович

Ліпін  Олександр  Іванович 

Лавриненко Станіслав  Євгенович

Порохнява  Юлія  Сергіївна

Бердинських Марія  Ігорівна

8

7

7

8

10

11

11

ІІІ

І

ІІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Копаниця  О.В.

Безсмертна С.В.

Безсмертна С.В.

Чегодар А.М.

Федотова Н.І.

Цимбал С.В.

Цимбал С.В.

Журба  Поліна 

 

 

 

Порохнява  Юлія 

 

7

 

 

 

11

ІІ

 

 

 

ІІІ

Безсмертна С.В.

 

 

 

Цимбал  С.В.

 

Біологія

4

Стельмах Данило Костянтинович

Потичкіна Марія  Кирилівна

Косяк Катерина  Олексіївна

Горбань Олександра Василівна

8

10

10

11

ІІ

ІІІ

ІІ

ІІ

 

Стельмах Данило

 

8

ІІ

Вінничук Т.М.

Труд. Навчання 1

Пащенко Кирило Сергійович

9

І

Коноваленко  М.С.

Пащенко Кирило

9

ІІ

Коноваленко  М.С.

Обсл.праця

Шмагайло Анна Андріївна

10

1

Панченко В.В.

 

 

 

 

Астрономія

РАЙОННИЙ ТУР НЕ  ПРОВОДИВСЯ

 

 

 

 

Економіка

РАЙОННИЙ ТУР НЕ  ПРОВОДИВСЯ

Лавриненко Станісл.

Порохнява Юлія

10

11

ІІІ

ІІІ

Мосолова Н.М.

Правознавство

РАЙОННИЙ ТУР НЕ  ПРОВОДИВСЯ

Білий Ярослав

Романік Вікторія

Борко Ірина

Колесник Анастасія

9

10

11

11

ІІІ

ІІІ

ІІ

ІІ

Різун  О.В.

 Екологія

РАЙОННИЙ ТУР НЕ  ПРОВОДИВСЯ

 

 

 

 

Інформатика

 ПЕРЕМОЖЦІВ НЕ  ПІДГОТУВАЛИ

 

 

 

 

Інформаційні технології

ПЕРЕМОЖЦІВ НЕ  ПІДГОТУВАЛИ

 

 

 

 

 РАЙОН      31 ПЕРЕМОЖЕЦЬ    на 10  навчальних дисциплін                                   МІСТО  16  ПЕРЕМОЖЦІВ